Kontakt

Zanim się ze mną skontaktujesz, czy telefonicznie, czy przez Gadu-Gadu, proszę przeczytaj poniższe:

Jestem człowiekiem przyjaznym i chętnie pomagam bliźnim, o czym pewnie mogłoby zaświadczyć dziesiątki nieznanych mi osób, którym dotychczas pomogłem.

Jeśli więc uważasz, że tylko ja mogę pomóc ci skonfigurować Liveboxa, abyś mógł ściągać pirackie filmy, muzykę oraz programy swoim ulubionym programem P2P, czy uruchomić serwer swojej ulubionej gry, zastanów się, jak mi się za tę pomoc odwdzięczysz. Bo TANSTAAFL – czyli tak naprawdę, to nie ma nic za darmo. Uwierz mi, że zawsze taka konsultacja to czas, który mógłbym z pewnością spędzić w znacznie milszy czy pożyteczniejszy sposób. Nie wymagam obowiązkowej zapłaty, ale „dzięki, nara” sprawia mi mizerną satysfakcję. A fakt, że jesteś zielony w tych sprawach i nie wiesz nic o TCP, IP i portach, nie jest dla mnie radosną podnietą i wyzwaniem. Pomagam, bo dobry ze mnie chłop i oczekuję minimalnego rewanżu.

Dlatego też, gdy już otrzymasz właściwą pomoc, możesz:

  1. Połazić po moich stronach i poklikać na różne reklamy Google, które cię zainteresują. To rozwiązanie może zastosować każdy, choć preferuję raczej drugie.
  2. Przekaż mi drobną kwotę „na piwo” w dowolny sposób opisany na tej stronie. Jeśli jesteś nieletni, nie masz karty kredytowej ani konta bankowego, poproś swoich rodziców.

Dziękuję za uwagę.

Wszystkich, którzy chcą się skontaktować w innej, mniej absorbującej sprawie, przepraszam za ten wstęp. Stał się ostatnio, niestety, konieczny.

Moje dane kontaktowe:

  • E-mail: maciek(małpa)miasik.net
  • Gadu-Gadu: 1315591
  • Komórka: +48-501-662235