Jak powiększyć kupkę

Jakiś czas temu skarżyłem się na rosnącą kupkę książek do przeczytania. Na razie ubyła z niej jedna pozycja, a od tego czasu zdążyłem dokupić jedną w American Bookstore oraz wysyłkowo kupić 3 kolejne w brytyjskiej wysyłkowej księgarni The Book Depository.

Zachęciła mnie darmowa wysyłka, a same ceny też były bardzo przystępne. Zamówiłem 3 książki, za które w sumie zapłaciłem 22 euro, co nawet przy obecnym kursie daje bardzo przyzwoitą cenę za egzemplarz, mieszczącą się w polskich realiach cenowych. Przesyłka (właściwie 3 koperty) dotarła w ciągu tygodnia, co również jest niezłym wynikiem. Jest to zdecydowanie korzystniejsza alternatywa niż brytyjski, czy amerykański Amazon. Zagraniczne książki, krajowe ceny, darmowa wysyłka – oby jak najdłużej.

4 myśli w temacie “Jak powiększyć kupkę”

  1. I fakturę VAT można mieć, bo to UE. 😉

    Dzięki za polecenie. Na przesyłkę z amazon.com nie czekam zwykle dłużej niż 7-10 dni, ale kosztowo to rzeczywiście może być alternatywa.

  2. Chyba się odzywa potężna zasada „there’s no such thing as free lunch”… Darmowa wysyłka – jasne wszystko fajnie, tylko niestety stan w jakim otrzymałem zamówione od nich ksiązki woła o pomstę do nieba (poobijane i naderwane krawędzie okładek). Wysłałem im mail’a ze skargą no i zobaczymy co dalej. W każdym razie następne książki już na bank zamówie znowu z amazonu. Bez kombinacji.

Możliwość komentowania jest wyłączona.