Nie dla psa kiełbasa

I nie dla Polaka pełen iTunes Store. Mieliśmy premierę iPhone’a w Polsce, można go kupić, więc też można nareszcie można skorzystać z iTunes Store bez fałszywego konta. Niestety, w takim przypadku Polak mały może pocieszyć się jedynie częścią oferującą aplikacje na iPoda touch i iPhone’a, czyli samym AppStorem. Reszta, czyli muzyka, filmy, itp. jest po staremu niedostępna. Nici z piosenek za $0.99, trzeba będzie po staremu ściągać je z darmo z internetu. Nie chcecie naszej kasy, to jej nie dostaniecie. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie… mawia stare przysłowie.

I potem różni dziwią się, że ludzie piracą, a kampanie edukacyjne nie skutkują. Co gorsza, kiedyś mając fałszywe konto na iTunes, przynajmniej mogłem sobie posłuchać fragmentów muzy tam oferowanej, co było niezłą edukacją. Teraz już nie. Brawo.

3 myśli w temacie “Nie dla psa kiełbasa”

  1. Widziałem na Amazone.Com muzykę w formie mp3. Czy tam także nie można kupować z Polski?

  2. Sprawdziłem regulamin i jest tam taki punkt:

    5. Territorial Restrictions

    As required by our Digital Content providers, Digital Content will, unless otherwise designated, be available only to customers located in the United States.

  3. Także to później sprawdziłem… i rzeczywiście nie można… i jak mam mieć potem (jak już nagrzeszyłem) wyrzuty sumienia? Po prostu nie można nie grzeszyć!

Możliwość komentowania jest wyłączona.