7 myśli na temat “Nowy iPhone”

  1. Zobaczymy. Oryginalny iPhone (2.5G) też był z dwuletnią umową, co nie przeszkodziło w jego rozpowszechnieniu na cały świat. O ile umowa nie będzie niezbędna do zakupu telefonu, to nie widzę większych przeszkód w nabywaniu nowych iPhone’ów za $199.

  2. Poprzednio wystarczyło podczas zakupu zaznaczyć , że jest to prezent – wtedy tekst umowy był dołączany do zawartości pudełka, jednak At&T szybko załapało o co chodzi i jeżeli w przeciągu jakiegoś tam czasu umowa nie zostanie zawarta karę zapłaci właściciel karty za pomocą której telefon został nabyty, a jak wiadomo apple USA nie przyjmuje kart wydanych poza USA. – Tyle udało mi się wyczytać i usłyszeć przez telefon od miłej pani w informacji amerykańskiego Jabłka. Z opinii na forach wynika, że to ściema ale występują jednostki które ową informację potwierdzają I to tyle na ten temat… Pozostaje czekać na osoby które zdobędą hurtowe ilości telefonów z fabryk w Chinach, bo właśnie stamtąd większość allegrowo ebayowych egzemplarzy pochodzi … pozdrawiam i również czekam na nowego Iphonea 😛

  3. tym razem przede wszystkim aktywacja i podpisanie umowy następuje przy zakupie, w skiepie (nie wiem jak w przypadku wysyłkowej, ale pewnie ściągają z karty).

    ale właśnie pojawiły się pierwsze europejskie ceny, we włoskim vodafone będzie kosztować €499/€569 8gb/16gb. bez umowy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.