Aktywuj sobie Vistę

Musisz jedynie cierpliwie poczekać, aż komputer znajdzie ci działający klucz. Wystarczy uruchomić sobie skrypt, który zacznie mozolnie próbować różnych kombinacji klucza, aby w końcu znaleźć taki, który zadziała. I będzie to całkiem legalny klucz, który być może „zużyć” czyjś legalny klucz dostarczając mu samych problemów.

Aktualizacja: podobno to był taki sobie żart. Program, co prawda, generuje klucze i testuje je, ale nie ma praktycznie możliwości, że odkryje działający klucz.

3 myśli w temacie “Aktywuj sobie Vistę”

  1. No nie wiem czy smerfy podczas kontroli dadzą się na to nabrać, bo w końcu nie ma żadnych dowodów zakupu systemu. Ja się nie znam na polityce M$ ani na ich licencjach, więc możliwe, że tak…

  2. @Code2 Duo:
    „smerfy” moga ci natrukac podczas kontroli – dopuki nie jestes firma nie musisz miec dowodow zakupu na jakiekolwiek oprogramowanie. w wiekszosci przypadkow nawet nie sa w stanie ci udowodnic, ze twoje oprogramowanie nie jest legalne [tj. legalne w sensie scigania z urzedu] – wyjatek stanowia licencje imienne, ktore mozna latwo sprawdzic [ale nie jestem pewien jak latwo jezeli chodzi o biurokracje].

    co do klucza – no coz – moze i zart, ale fakt pozostaje rowniez faktem, iz MS z blizej nieznanych mi powodow [jakos nie sledzilem sprawy doglebnie] zostal zmuszony do stworzenia nowego stanu licencji – „niepewna”, kiedy to nie sa w stanie w 100% stwierdzic, ze licencja jest falszywa – taka licencja od strony funkcjonalnej [sciaganie update’ow itd] jest rowna faktycznej licencji. nie wiem jak jest jezeli chodzi o support

Możliwość komentowania jest wyłączona.