Mac mini

Apple ujawniło nowy model Mac-a, Mac mini. Nie powiem, desing jest bardzo pociągający, aż chciałbym mieć takie pudełko na biurku, o ile miałbym biurko. Gdybym miał więcej szczęście (czytaj kasy), chętnie bym go sobie kupił, aby poużywać OS X i zobaczyć, jak wygląda uniksowy system dostosowany do normalnego użytkownika. Jedyne 2099 PLN, plus pewnie coś na monitor LCD i akcesoria – aż tak majętny ani ciekawy nie jestem.

2 myśli w temacie “Mac mini”

  1. Przed mówca naliczył kupe kasy za maca. Hmm, osoba nie posiadająca kompa która by chaciało kupić coś w miare wydajnego do pracy i paru nie zbyt wymagających gier musi za samą jednostkę bez monitora wydać lekko 2000zł +LCD i inne akcesoria, może wyjść drożej…
    Ale kto co lubi, i do czego ma zamiar używać komputera, i le ma zamiar poświęcić czasu na szukanie sterowników, intalowanie anty-virów i anty-spiware. Ok, nie ma systemu doskonałego, ale nie lubie wypowiedzi bo pecet jest tańszy, a Windows łątwiejszy w obsłudze, jak nie używałeś OSX to się nie wypowiadaj, a ludzie którzy zaczeli przygode z MacOSem od początku posiadania komputera nie spojżą na inny system i tak jest z uztkownikami windows, linux, bsd, macos (X), i wielu innych systemów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.